Fair Play SimRacing Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sim Racing Community
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)

Go down 
+5
47
Mansell
Lux
Ćale
igzyy
9 posters
Go to page : 1, 2  Next
AuthorMessage
igzyy

igzyy


Broj postova : 29
Join date : 2010-03-18

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyThu Mar 25, 2010 12:01 am

Evo otvaram topic jer prvi započeo s tim da vozimo zajedno na serveru!

Ako nemam pravo i dopuštenje otvorit topic nek admin izbriše ovaj topic a ako pak nije problem , onda supač!
Htio sam otvorit temu di bi pisali svoja iskustva i diskutirali zbivanja na serveru , zgode i nezgode!
Back to top Go down
http://www.f1cronight.com
igzyy

igzyy


Broj postova : 29
Join date : 2010-03-18

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyThu Mar 25, 2010 1:06 pm

Evo sinoč je bilo za mene jedno čist ok iskustvo i bilo je sjajno!

Prije svega bih volio da djelimo svi setup iz razloga da uvjek budemo podjednaki da nam bude zanimljivo!

Nadam se da čemo ponovit , ja sam u pipremi s GTR2 simulacijom!

Može za večeras opet neki server? bounce bounce bounce bounce bounce
Back to top Go down
http://www.f1cronight.com
Ćale
Admin
Ćale


Broj postova : 287
Join date : 2010-03-13
Age : 37

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyThu Mar 25, 2010 1:49 pm

Meni je također bilo zadovoljstvo. Koliko sam vidio mnogi nisu uhodani s modom 207, al neki su se brzo snašli.
S nama je kasnije ostao još Aleksandar i dobar je vozač, žestoko se borio do zadnjeg kruga.

Mogli bi večeras opet 207 ili Yugo mod gdje smo svi više izjednačeni i gdje nema dorade setupa. Ja ću rado svima poslat svoj setup (samo sinoć nešto nije htjelo).
Ako ste za Yugo imate u rF mods download.
Back to top Go down
https://simhrteam.forumotion.com
igzyy

igzyy


Broj postova : 29
Join date : 2010-03-18

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyThu Mar 25, 2010 1:51 pm

radje 207 mod , yugo mi je bljak!

Ja bi kad bi bilo R4GTl mod!hahahahahahahahahahahahaha
Back to top Go down
http://www.f1cronight.com
Lux




Broj postova : 10
Join date : 2010-03-17

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyThu Mar 25, 2010 2:53 pm

ajmo f1, rft ili wcp danas

to je najbolje
Back to top Go down
Mansell

Mansell


Broj postova : 81
Join date : 2010-03-16
Age : 28
Lokacija : Prelog/Čakovec

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyThu Mar 25, 2010 3:33 pm

Lux wrote:
ajmo f1, rft ili wcp danas

to je najbolje
slazem se! Lux nas tamani bilo gdje u f1 modu pa mi je svejedno koji cemo ali je wcp realniji.

P.S nadam se da ima nekog iz nightlige ko ce konkurirat luxu Very Happy
Back to top Go down
47

47


Broj postova : 39
Join date : 2010-03-18

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyThu Mar 25, 2010 4:07 pm

ja sam rft maknuo jer mi ne treba, a i nije nešto dobar!

za večeras, mislim da ću moći, ja bi osobno 207. al može i Yugo, šta god
Back to top Go down
igzyy

igzyy


Broj postova : 29
Join date : 2010-03-18

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyThu Mar 25, 2010 4:59 pm

http://video.yahoo.com/watch/7216053/18806147


Evo i video od sinoč! , nadam se da če bit ok , nije nešto ali eto!

Nemojte se ljutit ako je nešto izostavljeno!
Back to top Go down
http://www.f1cronight.com
Ćale
Admin
Ćale


Broj postova : 287
Join date : 2010-03-13
Age : 37

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyThu Mar 25, 2010 6:47 pm

igzyy wrote:
http://video.yahoo.com/watch/7216053/18806147


Evo i video od sinoč! , nadam se da če bit ok , nije nešto ali eto!

Nemojte se ljutit ako je nešto izostavljeno!
Drugi put će bit puno bolje Wink . Tek smo prvi put vozili mod pa se nismo baš uhodali al već drugi put vidim da će bit borbe oko prvog mjesta Cool
Igzyy čini mi se da ti detalji od grafike u igri nisu do kraja, jer textura auta je nešto mutna.
Dajte mi preporuku za neki dobar programčić koji može montirat i dodavat efekte u filmić i sve to montirat s dodatnim zvukovima.
Back to top Go down
https://simhrteam.forumotion.com
ttco

ttco


Broj postova : 28
Join date : 2010-03-17
Age : 35
Lokacija : Blizu VŽ

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyThu Mar 25, 2010 9:11 pm

Ćale wrote:
Dajte mi preporuku za neki dobar programčić koji može montirat i dodavat efekte u filmić i sve to montirat s dodatnim zvukovima.
Jedan od jako moćnih alata je Adobe After Effects. Stvarno je odličan, al treba se malo naučit radit s njim. Al dok ga svladaš, možeš radit što si zamisliš.
Odlični tutoriali OVDJE
Back to top Go down
igzyy

igzyy


Broj postova : 29
Join date : 2010-03-18

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyThu Mar 25, 2010 9:21 pm

Hvala momci!
Back to top Go down
http://www.f1cronight.com
Mansell

Mansell


Broj postova : 81
Join date : 2010-03-16
Age : 28
Lokacija : Prelog/Čakovec

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyThu Mar 25, 2010 9:28 pm

dobro me 47 shebo na kraju Mad
Back to top Go down
47

47


Broj postova : 39
Join date : 2010-03-18

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyThu Mar 25, 2010 9:45 pm

Mansell wrote:
dobro me 47 shebo na kraju Mad

nemoj njatke, nisam te ni tako Very Happy

šta da ti radim kad ovaj prvi zakoči prerano i onda lančani! LOL, danas ću pazit malo više :p
Back to top Go down
igzyy

igzyy


Broj postova : 29
Join date : 2010-03-18

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyThu Mar 25, 2010 11:37 pm

dečki sorry ali morate shvatit da ja imam tipkovnicu i Yoistick i vrlo sam ograničen s pomagalima ili bez njih , mogu jedino na low ali TC na High!

Bez ljutnje!
Back to top Go down
http://www.f1cronight.com
47

47


Broj postova : 39
Join date : 2010-03-18

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyFri Mar 26, 2010 10:21 am

Ma nitko se ne ljuti! Wink

ALi i meni nije bilo baš po volji ta F1 jučer. Došao sam do zakjučka da mi u biti ne paše f1 toliko.
Open Wheel da, ali neki malo ipak slabiji. I tako onda mi koji nemamo baš prakse na F1 nemamo u biti šta raditi.

F1 mi je preozbiljna, prekoncentrirana za ovakva 'fun' druženja večernja.
Mislim, to sam ja. Naravno da ne možemo to sve zanemariti jer neki to vole, a i s vremenom ćeo se naviknuti pa u
onda i ja moći odvesti koji pošten krug Very Happy
Back to top Go down
Ćale
Admin
Ćale


Broj postova : 287
Join date : 2010-03-13
Age : 37

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyFri Mar 26, 2010 2:02 pm

Ja jučer nisam stigo imao sam nekih obaveza a kad sam došao oko 9 i pol igralo se 207 i nisam mogao ić join jer se vjerojatno utrka vozila pa je pisalo server closed.
@47 - ni meni baš ne leže F1 modovi, po sekudnu do dve sam sporiji od ovih dečki čak i s njihovim setupovima koji mi nikako ne leže jer me bolid okreće na kočenju (ili mi davaju krive setupe Neutral ). Jedina F1 u kojoj sam bio dobar je bila F1 Challenge s 'real pshysics' modom i MMG 2007mod za rF.

Koliko vas je vozilo? Šta je bilo? pišite nešto, pošto nisam bio neznam šta se dešavalo.

Šta se večeras fura?
Back to top Go down
https://simhrteam.forumotion.com
Lux




Broj postova : 10
Join date : 2010-03-17

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyFri Mar 26, 2010 3:39 pm

ja sam za da se i danas vozi f1,al vidim da niko nije za f1 osim mene i mansella Very Happy,pa mozemo 207


SIM VS CRONIGHT

OU YEAH :d
Back to top Go down
Lorenzo

Lorenzo


Broj postova : 7
Join date : 2010-03-17
Age : 28
Lokacija : Novska

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyFri Mar 26, 2010 9:29 pm

Jedva da sam nešto vozio ovaj tjedan, a ni to nisam s vama. Problem je škola. Imam nastavu do 7 navečer i dok dođem kući već sam sav krepan od umora, a da ne govorim da skoro svaki dan pišemo neki kontrolni ili se nešto ispituje. Danas nasreću sam imao 5 redovnih sati pa je puno bolje. Očekujte me sljedeći tjedan više jer idem ujutro, a nakon srijede idu uskršnji praznici pa ću onda imati više vremena. A i dobio sam joystick pa sad bolje vozim Very Happy
Back to top Go down
ivanpetka

ivanpetka


Broj postova : 1
Join date : 2010-03-27

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptySat Mar 27, 2010 8:12 pm

Bok svima evo odlučio sam i ja skinut rFactor i igrat online..
Back to top Go down
Ćale
Admin
Ćale


Broj postova : 287
Join date : 2010-03-13
Age : 37

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptySun Mar 28, 2010 11:16 pm

pozz ivanpetka, dobro došao.

Evo večeras smo furali Yugo mod v1.1 online. Bilo nas je najprije 5 a kasnije 3. Žestoke borbe od početka do kraja, tu i tamo naguravanje pa čak i prevrtanja i drifta je bilo lol!
Ide uskoro filmić od svega najboljeg pa ćete vidjet koji su to prekaljeni vozači. Very Happy
Back to top Go down
https://simhrteam.forumotion.com
47

47


Broj postova : 39
Join date : 2010-03-18

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyMon Mar 29, 2010 11:11 am

Ćale wrote:
pozz ivanpetka, dobro došao.

Evo večeras smo furali Yugo mod v1.1 online. Bilo nas je najprije 5 a kasnije 3. Žestoke borbe od početka do kraja, tu i tamo naguravanje pa čak i prevrtanja i drifta je bilo lol!
Ide uskoro filmić od svega najboljeg pa ćete vidjet koji su to prekaljeni vozači. Very Happy

jao, ne da je bilo super, nego je bilo ZAKON! napokon mi je sjeo taj Yugo vražji malo, a i staza također Smile
Back to top Go down
igzyy

igzyy


Broj postova : 29
Join date : 2010-03-18

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyMon Apr 12, 2010 12:43 am

Joj kaj ima folks?

Malo sam zauzet i previše toga , možemo splanirat 207 ovaj tejdan malo da se družimo?
Back to top Go down
http://www.f1cronight.com
Ćale
Admin
Ćale


Broj postova : 287
Join date : 2010-03-13
Age : 37

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyMon Apr 12, 2010 1:36 am

može kako ne, što se mene tiče može bilo koji mod Very Happy

Mi smo probali više modova u zadnje vrijeme, od Lada, Škoda... pa sad furamo malo neki novi F2 mod. Susretu liga uvjek se veselim cheers
Back to top Go down
https://simhrteam.forumotion.com
JosipF1




Broj postova : 4
Join date : 2010-03-25

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyMon Apr 12, 2010 3:54 pm

Evo momci da se i ja malo uključim ovo sa ligama.
Imam i ja svoju ligu mogli bi neki mod odvozit svi zajedno samo se treba dogovorit koji i termin.
Back to top Go down
Lux




Broj postova : 10
Join date : 2010-03-17

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) EmptyMon Apr 12, 2010 5:33 pm

eee ovo bi bilo najbolje-susret triju liga Very Happy:D,bilo bi nas jako puno,mogo bi cale slozit neku anketu koji mod ce se vozit za taj susret Very Happy Cool
Back to top Go down
Sponsored content





Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) Empty

Back to top Go down
 
Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)
Back to top 
Page 1 of 2Go to page : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Online dogovori/deal
» PRAVILA/RULES GT & Touring car ONLINE LEAGUE!
» Prijave/Registration for participate in GT & Touring car online league!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fair Play SimRacing Team :: SIMULATIONS :: rFactor-
Jump to: