Fair Play SimRacing Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sim Racing Community
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself

Go down 
+7
47
igzyy
ttco
Lux
Mansell
Ćale
Lorenzo
11 posters
AuthorMessage
Lorenzo

Lorenzo


Broj postova : 7
Join date : 2010-03-17
Age : 28
Lokacija : Novska

Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself EmptyWed Mar 17, 2010 3:55 pm

Tema je jasna, predstavite se ostatku forumaša Very Happy

Ja sam Lorenzo, živim u Novskoj, idem u 8. razred osnovne, imam 14 godina, obožavam F1 i sve moguće simulacije vožnje i u slobodno vrijeme se bavim popravljanjem i sastavljanjem kompjutera. Very Happy
Back to top Go down
Ćale
Admin
Ćale


Broj postova : 287
Join date : 2010-03-13
Age : 37

Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself EmptyWed Mar 17, 2010 4:02 pm

Red je bio da se ja predstavim prvi jer sam Admin ovog foruma. Embarassed
Dakle ja sam Elvis imam 22god i student sam 3. godine. Živim u Labinu studiram u Rijeci itd...
Većina se znamo s F1 HR foruma tako da ne trebam ponavljati da sam fan McLarena.
Back to top Go down
https://simhrteam.forumotion.com
Mansell

Mansell


Broj postova : 81
Join date : 2010-03-16
Age : 28
Lokacija : Prelog/Čakovec

Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself EmptyWed Mar 17, 2010 9:02 pm

Zovem se David idem u 8.osnovne, imam 14 godina. Dolazim iz mirnog i lijepog grada Preloga (pored Čakovca). Redovito pratim F1, Moto Gp, Speedway (u gradu udaljenom 6 km od mene ce se odrzat grand prix ove godine Very Happy), odlazim na karting utrke, obozavam igre utrka i simulacija... eto takom sad malo vise znate o meni.
Back to top Go down
Lux




Broj postova : 10
Join date : 2010-03-17

Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself EmptyWed Mar 17, 2010 9:05 pm

pozdrav svima,zovem se Luka imam 14 godina....igram rfactor dosta dugo,a prije rfactora imam isksustva sa mnogim(uglavnom f1)simulacijama!

nadam se da ce ova liga uspjeti i želim da ima sto vise vozaca

pozz afro
Back to top Go down
ttco

ttco


Broj postova : 28
Join date : 2010-03-17
Age : 35
Lokacija : Blizu VŽ

Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself EmptyWed Mar 17, 2010 9:25 pm

Evo za one koji me još ne poznaju... Zovem se Josip, imam 21 godinu, trenutno studiram u Varaždinu (3. godina), a živim 15ak km južno od njega.
Zanimacija (i struka) su mi računala, uglavnom softverska strana. Smile
Jedini porok mi je (prečesto) igranje na PC-u Razz
Back to top Go down
Mansell

Mansell


Broj postova : 81
Join date : 2010-03-16
Age : 28
Lokacija : Prelog/Čakovec

Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself EmptyWed Mar 17, 2010 9:31 pm

ttco wrote:
Evo za one koji me još ne poznaju... Zovem se Josip, imam 21 godinu, trenutno studiram u Varaždinu (3. godina), a živim 15ak km južno od njega.
Zanimacija (i struka) su mi računala, uglavnom softverska strana. Smile
Jedini porok mi je (prečesto) igranje na PC-u Razz
Ohoho ttco dosta smo blizu jedno drugome... Razz
Back to top Go down
igzyy

igzyy


Broj postova : 29
Join date : 2010-03-18

Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself EmptyThu Mar 18, 2010 3:30 am

poozzz svima , Ja sam Igzyy i imam 30 g , član i administrator sam F1Cronight lige koja ima dvije discipline i dva sjajna F1 moda! (još se izrađuje stranica)

Također pratim F1 i favoriziram Red Bull i Force..!

Nadam se puno uspjeha ovoj ligi!
Back to top Go down
http://www.f1cronight.com
Ćale
Admin
Ćale


Broj postova : 287
Join date : 2010-03-13
Age : 37

Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself EmptyThu Mar 18, 2010 3:36 am

Drago mi je da ste došli na ovaj forum, ako niste znali imamo i portal http://simhr-racing-team.webs.com/ gdje će se nalaziti novosti vezane uz lige.

Ako znate još zainteresiranih vozača za F1/WTCC/GT... i ostale lige pozovite ih na naš portal i forum.
Back to top Go down
https://simhrteam.forumotion.com
igzyy

igzyy


Broj postova : 29
Join date : 2010-03-18

Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself EmptyThu Mar 18, 2010 3:40 am

Ćale wrote:
Drago mi je da ste došli na ovaj forum, ako niste znali imamo i portal http://simhr-racing-team.webs.com/ gdje će se nalaziti novosti vezane uz lige.

Ako znate još zainteresiranih vozača za F1/WTCC/GT... i ostale lige pozovite ih na naš portal i forum.

hehehe "vi" , to nije potrebno!

Ima i starijih , rekord je 36g , to su ozbiljni članovi!

Ja ih u ligi imam , malo nas je ali zajedno smo godinu i redovito trošimo gume!
Back to top Go down
http://www.f1cronight.com
Lux




Broj postova : 10
Join date : 2010-03-17

Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself EmptyThu Mar 18, 2010 8:17 pm

ooooo igore drago mi je sta si tu da te jednom oderem na stazi hahah

sala sala

decki preko igora mozete nabavit tv ako vam zatreba xd Very Happy
Back to top Go down
igzyy

igzyy


Broj postova : 29
Join date : 2010-03-18

Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself EmptyThu Mar 18, 2010 9:35 pm

hahhahahah!

joj da , pa to si ti!

Ma sumnjam , ja ti ne vozim Wcp i F1rl mod!

Ja se nabrijavam na FS0ne09 i modificiran WCp takozvani VS V1 domače proizvodnje , uskoro izlazi Vs1.2 s kersom!
Back to top Go down
http://www.f1cronight.com
47

47


Broj postova : 39
Join date : 2010-03-18

Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself EmptyFri Mar 19, 2010 11:08 am

Ivan, 25g, Žabjak kraj Bjelovara...
Pa tu sve neka mladež, ja sam mislio da ćemo bacit karting... Very Happy


Igram kolko stignem, a nekak mi najviše leže Touring autići.

Prije nisam toliko igrao rF i GTR jer mi nije odgovarao na tipkovnici. Pa sam se držao Toce RD3 i sličnih.

E onda je 47 kupio volan prošle godine i otad prašim. gtr2, Evo, i sad nesavno rF, kojeg sam malo izbjegavao jer redovito imam probleme kad instaliram neki loš mod koji mi sve razhebe!
Back to top Go down
Cadjo




Broj postova : 1
Join date : 2010-03-24

Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself EmptyWed Mar 24, 2010 1:51 pm

Sladjan 16 god........

Ja sam veliki zaljubljenik u F1 challenge i imam ligu...a rFactor vozikam po drugim ligama kao npr. kod Igzyya....


I samo da napomenem da mi se svidja forum...(zato sto je skoro isti ko moj)


Twisted Evil

Pozzzzzz svima...
Back to top Go down
http://f1challenge-extreme.webs.com/
vuksa_kc

vuksa_kc


Broj postova : 12
Join date : 2010-04-11
Age : 38
Lokacija : Koprivnica

Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself EmptySun Apr 11, 2010 5:52 pm

Igor, Koprivnica, 24 godine...isto dolazim sa f1-hr foruma;)
Back to top Go down
leonv5p




Broj postova : 4
Join date : 2010-04-29

Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: bok   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself EmptyThu Apr 29, 2010 1:41 pm

evo ja sam novi na forumu,vozim isključivo gtr2,volio bi sudjeelovat na turnirima ili samo vozit sa ekipom
Back to top Go down
Ćale
Admin
Ćale


Broj postova : 287
Join date : 2010-03-13
Age : 37

Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself EmptyThu Apr 29, 2010 1:56 pm

Dobro došo, evo sad vozimo u rFactoru ligu s Mercedesima (u koju se još možeš prijavit i priključit) a GTR2 nismo već dugo online furali al bi se mogli dogovorit za koju trku nabacit. E sad dali će uskoro krenut još jedan turnir s GTR2 hm.... treba vidit koliko ima interesiranih za to. Možda napravim kakvu anketicu pa se dogovorimo.
Back to top Go down
https://simhrteam.forumotion.com
leonv5p




Broj postova : 4
Join date : 2010-04-29

Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself EmptyThu Apr 29, 2010 3:46 pm

Ćale wrote:
Dobro došo, evo sad vozimo u rFactoru ligu s Mercedesima (u koju se još možeš prijavit i priključit) a GTR2 nismo već dugo online furali al bi se mogli dogovorit za koju trku nabacit. E sad dali će uskoro krenut još jedan turnir s GTR2 hm.... treba vidit koliko ima interesiranih za to. Možda napravim kakvu anketicu pa se dogovorimo.

mozemo probat.pitanje? dali neko zna neku stranu ligu ili turnire za gtr2
Back to top Go down
karlo123




Broj postova : 12
Join date : 2010-05-20
Age : 31
Lokacija : Nova Gradiska, Croatia

Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself EmptyFri May 21, 2010 7:24 pm

eto ja sam malo zakasnio sa predstavljanjem al ok...ja sam karlo, 17 god. idem u Elektro-tehničku školu, obožavam sve simulacije,mana mi je što previše vremena provodim pred kompom i igricama, strastven sam vozač(već 3 volana razbio)...inače u zadnje vreme malo manje igram, pritisli komadi u školi pa se nemože...hehe
Back to top Go down
Sponsored content





Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty
PostSubject: Re: Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself   Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself Empty

Back to top Go down
 
Predstavljanje novih članova/new members, introduce oneself
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fair Play SimRacing Team :: OFF TOPIC :: Free forum-
Jump to: