Fair Play SimRacing Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sim Racing Community
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Hamachi gaming

Go down 
4 posters
AuthorMessage
igzyy

igzyy


Broj postova : 29
Join date : 2010-03-18

Hamachi gaming Empty
PostSubject: Hamachi gaming   Hamachi gaming EmptyThu Mar 25, 2010 1:00 pm

Hamachi setup network

Evo malo da nas upoznam sa Hamachijem!

Hamachi kad ga instalirate evo da upoznam smrtnike s njegovom instalacijom i udruživanjem u mrežu kao i pravljenja mreže pa vam predstavljam ovaj tutoral na Domačem (nama razumnjivom ) jeziku!



hamachi


Evo i linka za Hamachi V1 , postoji Hamachi V2 ali ima bug!

Download hamachi
Back to top Go down
http://www.f1cronight.com
K1M1




Broj postova : 33
Join date : 2010-03-20

Hamachi gaming Empty
PostSubject: Re: Hamachi gaming   Hamachi gaming EmptyThu Mar 25, 2010 1:36 pm

Ček ,jel mi netko može objasnit čemu uopće služi taj hamatchi i koja je uopce svrha toga kad se jednostavno može umrežit i preko ip-a kao što to uvijek radimo.
Back to top Go down
igzyy

igzyy


Broj postova : 29
Join date : 2010-03-18

Hamachi gaming Empty
PostSubject: Re: Hamachi gaming   Hamachi gaming EmptyThu Mar 25, 2010 1:42 pm

postoji mogučnost da neki Routeri imaju zaštitu i kojima treba otvorit portove , npr kao moj.Tak da ja nemrem otvorit server jer su mi portovi zatvoreni i sve sam probao, pa sam čak i kontaktirao neke ljude u svezi toga ali na moj Simensov router niko nezna otvorit port!
Back to top Go down
http://www.f1cronight.com
Ćale
Admin
Ćale


Broj postova : 287
Join date : 2010-03-13
Age : 36

Hamachi gaming Empty
PostSubject: Re: Hamachi gaming   Hamachi gaming EmptyThu Mar 25, 2010 1:56 pm

Hvala Igzy na ovome.
Ovo je korisno za neke igre kao Counter strike gdje se bez originala nemože igrat online.
Mi ćemo još jedno vrijeme vjerojatno ić klasičnim putem servera radit dok se ne uhodamo na hamachi.

A što kažeš za otvaranje portova rutere, to ti nije potrebno. Imaš u temi 'rF pomoć' gdje sam objasnio kako ćeš moć hostat. Samo moraš u Multiplayer.ini promjenit nulu za jedinicu. Tada će te svi vidit na server listi, ako te ne vide nakon par refresh-anja onda nek utipkaju IP. Tako ja idem (također nemam otvorene portove)
Back to top Go down
https://simhrteam.forumotion.com
Mansell

Mansell


Broj postova : 81
Join date : 2010-03-16
Age : 28
Lokacija : Prelog/Čakovec

Hamachi gaming Empty
PostSubject: Re: Hamachi gaming   Hamachi gaming EmptyThu Mar 25, 2010 2:10 pm

Ćale ja mislim da ti to ne funkiconira bas tako kako ti kazes. Naime ja sam trebao otvorit portove da mi se netko moze connectat na server. Iako stavis da ti se vidi server a nemas otvorene portove javljat ce ostalima error "connection timed out". Ovakav slucaj je bio kod mene kad sam igrao worms world party pa su ostali vidjeli moj server al nisu se mogli spojit na server pa sam otvorio portove (trebalo mi je da se naucim (skuzim) oko 3 dana svi su se mogli spojit Very Happy . Pretpostavljam da bi odje bila ovakva situacija.
Back to top Go down
Sponsored content





Hamachi gaming Empty
PostSubject: Re: Hamachi gaming   Hamachi gaming Empty

Back to top Go down
 
Hamachi gaming
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fair Play SimRacing Team :: OFF TOPIC :: Free forum-
Jump to: