Fair Play SimRacing Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sim Racing Community
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)

Go down 
+5
47
Mansell
Lux
Ćale
igzyy
9 posters
Go to page : Previous  1, 2
AuthorMessage
Ćale
Admin
Ćale


Broj postova : 287
Join date : 2010-03-13
Age : 36

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) - Page 2 EmptyMon Apr 12, 2010 6:39 pm

Ajde može onda večeras dečki u 20h? Igzyy je predložio 207 mod pa ako imate svi taj mod možemo to večeras pa drugi put nešto što druga liga predloži itd...
Back to top Go down
https://simhrteam.forumotion.com
Mansell

Mansell


Broj postova : 81
Join date : 2010-03-16
Age : 28
Lokacija : Prelog/Čakovec

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) - Page 2 EmptyMon Apr 12, 2010 8:46 pm

Ja 207 sigurno necu vozit jer mod uopce nije za vozit... blago receno IT SUCKS!
Back to top Go down
igzyy

igzyy


Broj postova : 29
Join date : 2010-03-18

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) - Page 2 EmptyWed Apr 14, 2010 10:53 pm

Mansell wrote:
Ja 207 sigurno necu vozit jer mod uopce nije za vozit... blago receno IT SUCKS!

A ča da ti kažem! , ni ja ne volim ali mi je fora jer mod nema bug i skoro nikad nema problema i vrlo je jednostavan!

Sorrry narode ali radim na novoj stranici tak da ovaj tjedan niš od mene , kod nas ima posla preko glave jer radimo site , testiramo novi mod i rješavamo pitanja za nastvak sezone koji mod i slično , bude vidli kad završite prvu sezonu , samo nemojte mjenjat modove , jedan mod jedna sezona!
Back to top Go down
http://www.f1cronight.com
47

47


Broj postova : 39
Join date : 2010-03-18

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) - Page 2 EmptyTue Apr 20, 2010 12:21 pm

a vi ste mene sinoć ostaviliiiii Crying or Very sad

Ja izašo promjenit auto, i ne mogu nać server, 10 minuta sam tražio, refreshao, ništa! a na msn se nitko ne javlja! Sad

a dobro, šta sad, ionak je bilo kasno i nije mi bio pretjerano dobar BMW Razz
Back to top Go down
ttco

ttco


Broj postova : 28
Join date : 2010-03-17
Age : 35
Lokacija : Blizu VŽ

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) - Page 2 EmptyTue Apr 20, 2010 2:34 pm

A šmrc... Sad ja sam isključio digsby jer mi zna minimizirat igru dok mi dođe poruka (a isključio sam tu opciju, neznam šta mu je...). Još si mislim.. jel ima posla pa otišao, ili radi auta...
Bit će bolje drugi put Smile
Back to top Go down
47

47


Broj postova : 39
Join date : 2010-03-18

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) - Page 2 EmptyTue Apr 20, 2010 2:48 pm

a napisao sam dovidjenja iz zezancije, al sam se mislio vratiti Very Happy a ništ, drugi put! i kad ćemo više 'onu drugu igru'! Sad i Mans ima, jel još kome fali?
Back to top Go down
Mansell

Mansell


Broj postova : 81
Join date : 2010-03-16
Age : 28
Lokacija : Prelog/Čakovec

Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) - Page 2 EmptyTue Apr 20, 2010 2:55 pm

Jebiga 47 ja mislio da ti otisao pa nisam ni obracao pozornost na MSN. Neutral

OT: btw ista stvar mi se desava sa tvojim GTR-om... ocito mi kompu ne odgovara ta igrica al na srecu za firmu dobivam novu masineriju pa cemo moc furat Basketball
Back to top Go down
Sponsored content





Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)   Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima) - Page 2 Empty

Back to top Go down
 
Driving online (neslužbene utrke i druženja na serverima)
Back to top 
Page 2 of 2Go to page : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Online dogovori/deal
» PRAVILA/RULES GT & Touring car ONLINE LEAGUE!
» Prijave/Registration for participate in GT & Touring car online league!!!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fair Play SimRacing Team :: SIMULATIONS :: rFactor-
Jump to: