Fair Play SimRacing Team
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sim Racing Community
 
HomeLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Pomoć, zapelo, pomgaj!!!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Ćale
Admin
Ćale


Broj postova : 287
Join date : 2010-03-13
Age : 37

Pomoć, zapelo, pomgaj!!! Empty
PostSubject: Pomoć, zapelo, pomgaj!!!   Pomoć, zapelo, pomgaj!!! EmptyMon Mar 15, 2010 3:47 pm

Pišite o svojim problemima, problemima na računalu itd.....zajedno možda nađemo rješenje
Very Happy
Back to top Go down
https://simhrteam.forumotion.com
igzyy

igzyy


Broj postova : 29
Join date : 2010-03-18

Pomoć, zapelo, pomgaj!!! Empty
PostSubject: Re: Pomoć, zapelo, pomgaj!!!   Pomoć, zapelo, pomgaj!!! EmptyTue Mar 23, 2010 1:19 pm

ok!

Dečki trebam mali help!

Trebam neki pristojni "baner" za svoj site za 09 sezonu!

Bilo tko ima ideju ili način kako to napravit by jedan smrtnik nek se javi!

plačam pivo! albino
Back to top Go down
http://www.f1cronight.com
Mansell

Mansell


Broj postova : 81
Join date : 2010-03-16
Age : 28
Lokacija : Prelog/Čakovec

Pomoć, zapelo, pomgaj!!! Empty
PostSubject: Re: Pomoć, zapelo, pomgaj!!!   Pomoć, zapelo, pomgaj!!! EmptyThu May 06, 2010 1:00 pm

Instalirao sam nove widowse (sedmicu) pa cu sad vidjeti kako ce furat
Back to top Go down
Ćale
Admin
Ćale


Broj postova : 287
Join date : 2010-03-13
Age : 37

Pomoć, zapelo, pomgaj!!! Empty
PostSubject: Re: Pomoć, zapelo, pomgaj!!!   Pomoć, zapelo, pomgaj!!! EmptyThu May 06, 2010 1:33 pm

Mansell wrote:
Instalirao sam nove widowse (sedmicu) pa cu sad vidjeti kako ce furat
o njoj sam čuo sve naj, da je isto zahtjevna kao XP a 64bitna je pa maximalno iskorištava Dual Core procesor i svi koji je koriste kažu da nema nikakvih bugova za sad.
Ja ću je isto stavit kad ubacim još bar 2GB rama, trenutno imam gigu. A moram i vidit dali mi je kompitabilan volan s tim windowsima.
Za Vistu su svi rekli da je čisti promašaj, ja je nisam probo.
Back to top Go down
https://simhrteam.forumotion.com
ttco

ttco


Broj postova : 28
Join date : 2010-03-17
Age : 35
Lokacija : Blizu VŽ

Pomoć, zapelo, pomgaj!!! Empty
PostSubject: Re: Pomoć, zapelo, pomgaj!!!   Pomoć, zapelo, pomgaj!!! EmptyThu May 06, 2010 4:20 pm

Je, istina. Vistu kad sam probao isti dan (doslovno!) sam se vratio na XP jer je brutalno zaj**avala, da ne ulazim u detalje.
7icu sam imao Beta verziju (!!) pola godine, i niti jedan jedini BSOD ili neki slični veći problem, a da ne govorim o punokrvnoj verziji koju imam sad već skoro pola godine (x64). S driverima i programima niti jedan jedini problem, novi hardver ODMAH prepoznaje i instalira što treba, naravno za neke naprednije opcije uređaja trebaju proizvođačevi driveri, al to je sasvim normalno.
Što se tiče zahtjeva, x86 verzija jest nešto zahtjevniji od XP-a, ali ništa strašno. x64 je još malo "jača", ali isto ništa posebno, pogotovo kad se uzmu u obzir pogodnosti koje nosi nova hardverska arhitektura i sve više programa koji ju znaju "kak spada" iskoristiti.
Mala napomena: Win7 je namjerno optimiziran da malo više "ždere" RAM (što je zapravo i dobro), tak da bi bar 2GB bilo poželjno, a višak naravno ne škodi.
Back to top Go down
Ćale
Admin
Ćale


Broj postova : 287
Join date : 2010-03-13
Age : 37

Pomoć, zapelo, pomgaj!!! Empty
PostSubject: Re: Pomoć, zapelo, pomgaj!!!   Pomoć, zapelo, pomgaj!!! EmptyThu May 06, 2010 4:30 pm

moji frendovi imaju sedmicu 'ultimate' i kažu da je savršena. Kad stavim još rama idem i ja na novi OS.

Sjećam se nekad kako je to bilo i svi su bili skeptični kad je došao XP. Na starom sam kompu imao 98-icu i negdje 2000te ja mislim počne taj XP a svi govore ma daj šta će ti to je sranje. Al nakon malo nećkanja prešo sam i zakon do dan danas. Stvarno je XP dobar, koristi se 10 godina a neki će ga još bar 5 furat. Može Microsoft kad hoće Very Happy
Back to top Go down
https://simhrteam.forumotion.com
ttco

ttco


Broj postova : 28
Join date : 2010-03-17
Age : 35
Lokacija : Blizu VŽ

Pomoć, zapelo, pomgaj!!! Empty
PostSubject: Re: Pomoć, zapelo, pomgaj!!!   Pomoć, zapelo, pomgaj!!! EmptyThu May 06, 2010 7:51 pm

Što se tiče XP-a, i on je bio pun rupa do SP1...
A što se tiče Microsofta, mogli bi oni to još daleko bolje da ne zatrpavaju kod (code) ogromnim subrutinama kako bi onemogućili reverzni inženjering Smile
Zato je linux brži, a već odavno s nekim dodacima pruža grafičke sposobnosti kakve ni Win7 danas nema...





Da nebi netko mislio, ovo nije kasnije obrađivano u nekom alatu za obradu videa, ovo je jedan mali dio mogućnosti dodatka za Ubuntu pod imenom Compiz Fusion (multiple desktops, 3D desktop - ona kocka koja se okreće...)
Back to top Go down
Sponsored content





Pomoć, zapelo, pomgaj!!! Empty
PostSubject: Re: Pomoć, zapelo, pomgaj!!!   Pomoć, zapelo, pomgaj!!! Empty

Back to top Go down
 
Pomoć, zapelo, pomgaj!!!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Pomoć i pitanja/Help

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Fair Play SimRacing Team :: OFF TOPIC :: Free forum-
Jump to: